Містяни просять розвивати громадський річковий транспорт на Дніпрі. Відповідну електронну петицію зареєстрували на сайті Київради.
Автор петиції зазначає, що нині більшість мостів через річку Дніпро перебувають в аварійному стані та постійно ремонтуються. Щоб розвантажити міську інфраструктуру у години пік, він пропонує запровадити альтернативні, зокрема водні, сполучення.
"Зважаючи на те, що в столиці з 2014 року не відкрилось жодної станції метро, а перспективи таких відкриттів навіть не проглядаються, було б доцільно шукати нестандартні шляхи вирішення проблем заторів та розвитку громадського транспорту", — йдеться у тексті петиції.
У перспективі проєкт можна масштабувати на передмістя.
Нагадаємо також, що "Пасажири Києва" пропонують переглянути тарифи на проїзд у столичному громадському транспорті. Йдеться про "європейську модель", де пріоритет надається тим пасажирам, які користуються міським транспортом регулярно.
Замість оплати за кожен вхід, пропонують запровадити квитки за часом, які дозволяють робити пересадки без додаткової оплати.
