Містян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фото
Фото: КиївЗоо

Містян запрошують помилуватися незвичними птахами у столичному зоопарку — екосистема островів в озерах нижнього парку поповнилась індиками, павичами звичайними та павичами білими.

Про це йдеться на сторінці КиївЗоо у Facebook.Містян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоМістян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоМістян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоЗ початку війни Київський зоопарк прихистив, пролікував і реабілітував близько 600 особин різних видів. Містян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоМістян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоКолекція павичів поповнилася і тепер складається з двох десятків цих пернатих. Частина з них мешкає на зелених угіддях яблуневого саду, та навіть відкрито прогулюється його доріжками, а інші — на зелених островах зоопарку.Містян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоМістян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фото

  • Вхід у зоопарк — до 17:00, перебування на території — до 18:30;
  • Час роботи квиткових кас: понеділок — з 12:00 до 17:00, вівторок-неділя — з 10:00 до 17:00.

Містян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоМістян запрошують помилуватися павичами та індиками у КиївЗоо: фотоРаніше "Наш Київ" повідомляв, що у Центрі порятунку диких тварин на Київщині через вибух дрона загинули зайченята.

"Київ Цифровий" запустив сервіс "Адопція тварин": що там є